Науковці НУХТ – Києву

30 березня 2016

29 березня на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося спільне засідання Ради директорів підприємств та організацій міста Києва, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Корпорації «Науковий парк «Київський університет імені Тараса Шевченка» (одним із засновників якого є наш університет) щодо інноваційних проектів і розробок, що можуть бути впроваджені в міське господарство столиці.

Розпочалося засідання з огляду виставкової експозиції, на якій засновники «Наукового парку» демонстрували свої наукові досягнення – результати досліджень, інноваційні технології, моделі діючі, нові проекти тощо.

Відкрив засідання голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

Наш університет представляли завідувач кафедри теоретичної механіки та ресурсоощадних технологій Олександр Серьогін, науково-дослідної начальник частини Володимир Зав'ялов, начальник відділу організації і комерціалізації науково-дослідних робіт та трансферу технологій Юрій Резніченко. Вони презентували науковий доробок науковців нашого навчального закладу, активно обговорювали з учасниками заходу питання майбутнього співробітництва.

Від засновників «Наукового парку» виступив Олександр Серьогін. У доповіді він відзначив великий науково-промисловий потенціал нашого університету, катастрофічний стан очисних споруд Києва і концептуальні й технологічні питання вирішення нагальних проблем міста нашими науковцями.