Доповідь на конференції

Доповідь на конференції З 4 по 6 вересня 2019 року відбулася ІІІ міжнародна науково-практична конференція "Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності"
4-6 вересня 2019 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного (м. Мелітополь) та Харківського державного університету харчування та торгівлі проходила(проходить) ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової та готельної індустрії в умовах сучасності». Конференція прийняла доповіді з 59 навчальних закладів та організацій 17 країн світу. Аспірант кафедри процесів і апаратів харчових виробництв Чорний Валентин прийняв участь в роботі конференції та доповів свою роботу на секції "Вдосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини". На високому рівні визначається підготовка та проведення конференції, яка поєднує в собі обмін науково-практичними досягненнями з подальшими домовленостями про співробітництво. Реєстрація учасників проводилася на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика, де охочі ознайомилися з навчальними та науковими лабораторіями кафедри, науково-методичними розробками працівників кафедри. Ректор ТДТАУ професор В.М. Кюрчев після реєстрації привітав всіх учасників конференції, побажав наснаги та плідної праці. Відразу після цього відбулася поїздка на екскурсію до Історико-археологічного заповіднику "Кам'яна могила", що знаходиться на околицях Мелітополя. Під час відвідування заповіднику учасників ознайомили з історією виникнення Кам'яної могили та її долею за існування різних народів та цивілізацій. Особливу зацікавленість викликав безпосередній огляд пам'ятки з її гротами та наскельними зображеннями. Особливістю цієї конференції є те, що вона проходить на узбережжі Азовського моря в оздоровчому комплексі "Салют" ТДТАУ в смт Кирилівка. Комплекс забезпечений всіма необхідними умовами для проведення конференції та відпочинку.
Доповідь на конференціїДоповідь на конференціїДоповідь на конференціїДоповідь на конференціїДоповідь на конференціїДоповідь на конференціїДоповідь на конференції