Молодь ділиться здобутками

Стартувала 84-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»...

23 квітня в університеті розпочала роботу 84-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», участь у якій  беруть молоді науковці з України, Румунії, Білорусі, Молдови, Болгарії, Македонії, Азербайджану, Туреччини, Киргизстану, Ірану.
Так за планом відбулося наукове засідання секції процесів і апаратів харчових виробництв.
Перше місце посіла доповідь на тему: Використання ефекту Марангоні для інтенсифікації процесу абсорбції в умовах культивування мікроорганізмів. Наукові керівники: Мисюра Т.Г., Зав‘ялов В.Л.
Друге місце посіла доповідь на тему: Апарати з клапанними насадками. Науковий керівник: Марценюк О.С.
Трете місце посіла доповідь на тему: Визначення критеріального рівняння коефіцієнта тепловіддачі конвективно-терморадіаційного сушіння методом аналізу розмірностей. Наукові керівники: Дубковецький І.В., Малежик І.Ф.