Виступ на конференції

Виступ на конференції «Інноваційні енерготехнології» саме під такою назвою на базі Одеської національної академії харчових технологій пройшла VII Міжнародна науково-практична конференція.

Щорічно кафедра процесів, апаратів та енергоменеджменту Одеської національної академії харчових технологій приймає учасників своїх конференцій. Цього 2019 року відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційні енерготехнології", що проходила 5-13 вересня. Наш університет постійно приймає участь в роботі цих конференцій та представляє свої наукові дослідження. Аспірант спорідненої кафедри процесів і апаратів харчових виробництв Валентин Чорний (керівник Мисюра Т.Г.) був делегатом від НУХТ. Там презентував досягнення наукової школи віброекстрагування, які він буде застосовувати при написанні своєї дисертаційної роботи. Така наукова конференція дозволяє обмінятися досвідом та ідеями з іншими дослідниками, бути в курсі новітніх розробок та стану сучасної науки, отримати конструктивну критику, яка дозволяє поліпшити якість роботи. Для учасників була організована екскурсія на виноробний завод ПрАТ "Одесавинпром", на якому була можливість почути про півтора столітню історію підприємства, оглянути винні погреби, в безпосередній близькості побачити технологічні етапи виробництва та розливу виноробної продукції. Організаційний комітет кафедри ОНАХТ традиційно проводить конференції на високому рівні, та час для них обраний вдало, що всі учасники ще можуть насолодитися теплим морем.

Виступ на конференції